Медики обласної лікарні тимчасово окупованого Херсона відмовилися лікувати поранених пропагандистів телеканалу "Таврія". Про це пише проросійський Телеграм-канал Южнорусскiй еретикЪ, пов'язаний з колишнім українським журналістом Олександром Чаленком, передають Патріоти України.
Кілька російських пропагандистів було поранено в ніч на 21 жовтня внаслідок атаки ЗСУ на Антонівський міст. Доречі, топ-пропагандист Олег Клоков "денацифікувався". Кілька його "колег" отримали поранення. Їх ушпиталили в обласну лікарню Херсона.
Втім, херсонські медики відмовилися лікувати кремлівських рупорів. Ба більше, лікарі зраділи пораненню росіян. "В обласній лікарні Херсона відмовляються лікувати співробітників телеканалу "Таврія", які постраждали після обстрілу понтонної переправи. "Нарешті вас тварюк постріляли", - слова медперсоналу. Людей з осколковими пораненнями відправили лікуватися додому", - бідкаються пропагандисти.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...