"Нарочно нарушили перемирие": Гризлов після зустрічі ТКГ заговорив про "курс на війну" і поставив умову Києву

Представник Росії в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Борис Гризлов за підсумками мінських переговорів 3 березня виступив із заявою. Її опублікувало російське держагентство "ТАСС", передають Патріоти України.

Гризлов констатував зрив режиму перемир'я на Донбасі і звинуватив в події Київ. Він заявив, що ескалація нібито трапилася в результаті "цілеспрямованих дій за наказом української влади". "Це не спровоковані і не випадкові порушення", - запевняв представник Москви.

Гризлов уточнив, що "курс на війну" на Донбасі може бути припинений тільки за підсумком прямих переговорів Києва з сепаратистами з підконтрольних Кремлю "ЛДНР". Він зажадав "прямого і постійного діалогу" української влади з "республіками", уточнивши, що тільки це приведе до миру. Зазначимо, що, на думку експертів, РФ так наполягає на прямих переговорах Києва з бойовиками, щоб позбутися статусу агресора і сторони конфлікту. Потенційно це може позбавити Москву санкцій Заходу.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...