"Народ відмовляється виконувати накази": Окупант розповів матері про бунт в армії РФ (аудіо)

Російський окупант поскаржився матері на неможливість армії РФ воювати проти України. З цієї причини її лавах масово відмовляються від несення служби – таких нарахували вже 800 осіб. Загарбник зізнався, що він теж серед "відмовників". Аудіоперехоплення розмови виклав на YouTube радник глави українського МВС Антон Геращенко, передають Патріоти України.

З бесіди випливає, що окупант уже написав рапорт на звільнення, але його, ймовірно, ще не прийняли. "Забрали, нічого не відомо", – відповів він матері.

Російський військовий на ім’я Едуард наголосив, що віддавав рапорт одному з полковників, у якого зібрався цілий стос таких документів, у яких військовослужбовці путінської армії заявляють про бажання припинити участь у війні. "Всі практично написали "у відмову". Сказали, що до штабу армії віддадуть, а там видно буде", – зізнався він.

Росіянка заявила сину, мовляв, у новинах Telegram вичитала, що вже 800 військовослужбовців Росії відмовилися брати участь у бойових діях "через низький морально-психологічний дух".

Також вона повідомила, що написала "скаргу" на сайт Міноборони РФ і ще має намір відправити туди листа. За її словами, відповідь повинна прийти протягом 30 днів, а якщо ні – треба буде звертатися до військової прокуратури, але грошей на "нормального юриста" у неї немає.

"Ахаха, за цей час і померти можна... Ну нічого, все вирішиться. Народ уже все – бунтує. Народ відмовляється виконувати накази", – висловив переконання окупант.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...