"Народна влада" подбала: Пенсіонерів "ДНР" можуть позбавити пенсій

Пенсію отримуватимуть лише ті літні люди, у кого є паспорт "ДНР".
Пенсії в "ДНР". Фото: Корреспондент.нет.

Із 2020 року окупанти будуть позбавляти пенсій людей, які не проживають на території "ДНР" і не мають місцевого паспорта. Про це написав донецький блогер Макс Баринов, передають Патріоти України.

За його словами, у такий спосіб ватажки "республік" спеціально скорочують кількість пенсіонерів для своїх особистих "кишень і потреб". "Народна влада" вирішила прикрити лавочку і, відповідно, заощадити зайву копійку для себе. Тепер ретельно перевірятимуть усіх пенсіонерів, які не проживають на території "ДНР" і позбавлятимуть їх пенсії. Виявилося, що багато з них давно живуть на підконтрольній Україні території, а в "ДНР" приїжджають лише за грошима", – уточнив він.

За словами блогера, крім цього, пенсію отримуватимуть лише ті пенсіонери, у кого є паспорт "ДНР". "Щоб його отримати, потрібно витратити не менше 5 місяців через черги й бюрократію. До того ж люди бояться його робити, щоб не втратити українське громадянство. Загалом, жити в "ДНР" стає все веселіше. Умови такі, що люди стали дотаційними недогризками, а чинити опір проти цього – подібно до смерті", – підсумував блогер.

Джерело: Обозреватель

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...