Народніше нема куди далі: Зеленський завітав до сільського реєстратора у пошуках правди та захисту скривджених

За кілька днів до виборів президент України вирішив зайнятися роботою рівня слідчого райуправління МВС, звісно з командою своїх юристів.

Президент України Володимир Зеленський разом з керівниками свого Офісу відправився на Київщину, щоб розібратися з фактами рейдерства на базі комунального підприємства «Путровське» в однойменному селі. Про це інформує прес-служба очільника держави, передають Патріоти України.

Заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук в будинку культури села Путрівка заявив, що є інформація щодо причетності реєстраторів КП «Путровське» до рейдерства. Голова ОП Андрій Богдан уточнив, що вказані особи за один місяць переоформили 47 автомобільних заправок компанії «БРСМ-Нафта».

Представник місцевого будинку культури сказав, що в ситуації з рейдерством вже розібралися, оскільки реєстратори даного підприємства здали свої печатки. На що Богдан відповів, що ці особи отримують електронні ключі доступу до відповідного реєстру, тому здача печаток не означає розв’язання проблеми.

«Боротьба з цим підприємством нічого не дає, тому що через два дні в сусідньому селі відкривають ще одне таке підприємство. А закривають їх потім два роки. Розумієте, іноземні банки не йдуть в Україну, тому що за будь-якої застави, яка дається, за одну секунду можна ось так змінити власника, потім судитися на кілька років. Ви у своєму селі, створюючи таке підприємство, позбавляєте себе можливості на нормальну роботу і нормальну оплату праці”, – сказав голова Офісу президента.

У свою чергу Зеленський закликав представницю Мін’юсту Олену Сукманову навести порядок у цій сфері.

«В Україні в середньому 2-3 рази на день незаконно змінюють власника. Ми можемо оновити склад антирейдерської комісії Мін’юсту. Можемо до моменту наведення порядку відключити всіх реєстраторів, які створюють зараз ризики рейдерства. Вимкніть», – сказав президент.

Сукманова зазначила, що проблема не нова і відключення недобросовісних реєстраторів проводиться поки в ручному режимі.

«У нас сьогодні по країні було зареєстровано 277 комунальних підприємств. Для 169 з них Мін’юст уже скасував акредитації. Якщо щось сталося – ми реагуємо на скарги, блокуємо реєстраторів. На сайті Міністерства юстиції відкритий перелік усіх заблокованих реєстраторів. Майже 70% – це реєстратори комунальних підприємств», – пояснила Сукманова.

З архіву ПУ. 310 років Батуринській трагедії. Завдяки одному єдиному зраднику московити знищили столицю Гетьманщини, жорстоко вбивши усіх: тисячі козаків, жінок, дітей, навіть немовлят…

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:34

Як набагато пізніше зазначив Симон Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди». Історія повторюється. І 300 років тому. І 100. І наразі… Сподіватимемось, чогось нарешті навчились, і не дамо шансів «п’ятій колонні»…. Відповід...

"Можна і 100 разів потиснути Путіну руку": Зеленський зробив заяву щодо переговорів з Кремлем

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:27

Український президент впевнений, що треба продовжувати переговори із російським колегою. Президент Володимир Зеленський заявив, що потиснув на переговорах в Парижі руку президенту РФ Володимиру Путіну і готовий при певних умовах потиснути її ще багато ...