
Після деокупації поліція активно розслідує справи по колаборантам. Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов, передають Патріоти України.
"38-річний мешканець Ізюму почав працювати у окупантів "народним міліціонером" з червня добровільно — про це розповіли місцеві. 38-річна мешканка Ізюму добровільно зайняла посаду "начальника Ізюмської дільничної лікарні ветеринарної медицини" влітку, і перебувала на цій посаді до початку деокупації", — розповів Сергій Болвінов.
Щодо "міліціонера" вже закінчено досудове розслідування за ч.7 ст 111-1 (Добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території).
"Ветеринарці" вчора повідомлено про підозру за ч.5 ст. 111-1 (Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади).
"Обох очікує суд. Вдячний слідчим та прокурорам за принципову позицію в боротьбі з колаборантами", — додав Сергій Болвінов.
У разі доведення провини чоловікові загрожує від 12 до 15 років позбавлення волі, жінці — від 5 до 10.

Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...