Наростає паніка: У Курську бояться "вторгнення" ЗСУ та готуються до оборони, - Генштаб

У прикордонних областях Росії вже починають розуміти, що "спецоперація" вийшла з-під контролю. Зокрема, у Курську вже будують фортифікаційні споруди, готуючись до "вторгнення" Збройних сил України, передають Патріоти України.

Як зазначається у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ, чутки про "вторгнення" ЗСУ з'явилися у Курській області на тлі зростання кількості загиблих "мобіків". Крім того, через інформації про людські втрати, війну в Україні все менше підтримує молоде покоління росіян.

"В місті Курськ та області поширюються чутки про можливе вторгнення Збройних Сил України. У звʼязку з цим триває фортифікаційне обладнання оборонних позицій у прикордонних з Україною районах", - йдеться у зведенні.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...