"Руйнуватимемо старі схеми": Вакарчук розповів, із ким іде на вибори в Раду

Політична сила "Голос", яку очолює музикант Святослав Вакарчук, не має наміру об'єднуватися з політичними брендами, повідомляють Патріоти України.

Однак партія готова об'єднуватися з людьми, які розділяють її ідеологію і принципи, заявив Вакарчук у відеозверненні на сторінці в Twitter.

"Тут деякі намагаються нас без нас одружити, тому розставлю крапки над "і" та офіційно заявляю: партія "Голос" не об'єднується з політичними брендами. Ми готові об'єднувати зусилля з людьми, які розділяють наші принципи, ідеологічні програми, нашу програму. З людьми, а не з брендами!" — сказав він.

Лідер партії нагадав, що незабаром відбудеться з'їзд "Голосу" і на ньому в порядку денному не буде пункту про об'єднання з іншими політичними силами.

"Ми визнаємо цінність багатьох реформ, зроблених до нас, і ми йдемо в українську політику не руйнувати, а будувати. Але руйнуватимемо старі схеми, старі правила і стару політику, і ми будемо будувати політику нову", — заверши Вакарчук.

Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...