"Руйнуватимемо старі схеми": Вакарчук розповів, із ким іде на вибори в Раду

Політична сила "Голос", яку очолює музикант Святослав Вакарчук, не має наміру об'єднуватися з політичними брендами, повідомляють Патріоти України.

Однак партія готова об'єднуватися з людьми, які розділяють її ідеологію і принципи, заявив Вакарчук у відеозверненні на сторінці в Twitter.

"Тут деякі намагаються нас без нас одружити, тому розставлю крапки над "і" та офіційно заявляю: партія "Голос" не об'єднується з політичними брендами. Ми готові об'єднувати зусилля з людьми, які розділяють наші принципи, ідеологічні програми, нашу програму. З людьми, а не з брендами!" — сказав він.

Лідер партії нагадав, що незабаром відбудеться з'їзд "Голосу" і на ньому в порядку денному не буде пункту про об'єднання з іншими політичними силами.

"Ми визнаємо цінність багатьох реформ, зроблених до нас, і ми йдемо в українську політику не руйнувати, а будувати. Але руйнуватимемо старі схеми, старі правила і стару політику, і ми будемо будувати політику нову", — заверши Вакарчук.

У Польщі понівечили братню могилу вояків УПА, котрі загинули в бою з радянськими карателями 1945 року

понеділок, 20 січень 2020, 19:54

На горі Монастир біля Верхрати знищено таблицю з могили воїнів Української повстанської армії (УПА). Зірвано й вишивані рушники з дерев, які восени у рамках вшанування померлих, що спочили у могилі, повісили польські активісти та представники інтеліген...

Затримано ватажка банди: Рябошапка розповів, що дали 35 обшуків на Херсонщині у справі Гандзюк (відео)

понеділок, 20 січень 2020, 19:32

20 січня у Херсонській області пройшло 35 обшуків для збору доказів у справі про смертельний напад на активістку Катерину Гандзюк, 9 особам оголосили підозру в причетності до злочинної організації. Про це йдеться у заяві генерального прокурора Руслана ...