"Нас був невеликий загін із автоматами": Шуфрич розповів, як у перші дні війни готувався захищати Раду

Скандальний політик Нестор Шуфрич, який представляє заборонену в Україні проросійську партію "ОПЗЖ", розповів, що у перші дні повномасштабного вторгнення Росії начебто збирався з автоматом в руках захищати Верховну Раду, передають Патріоти України.

На запитання, чи є серед колег Шуфрича із колишньої "ОПЗЖ" ті, хто пішов на фронт, він відповів: "Так, багато. Десь семеро. Вони пішли в тероборону, потім в армію".

Далі Шуфрич розповів про "невеликий загін", в який він долучився.

"Ми декількох переконали повернутися до роботи в парламенті, куди їх обрали українські громадяни. Зараз троє служать в армії. В перші дні ми всі були з автоматами в руках. Коли була загроза нападу на Київ, скажу відверто, я теж приєднався до невеликого загону і з автоматом готовий був захищати Верховну Раду", - сказав Шуфрич для "Детектор медіа".

Додамо, що Шуфрич дотепер має мандат народного депутата, а також очолює Комітет Верховної Ради з питань свободи слова.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...