"Нас битимуть з-під кожного куща": Терорист Гіркін розповів, чому російську армію чекає розгром

Російська армія, швидше за все, повторить в Україні ганебний шлях, який пройшов окупаційний корпус Робітничо-Селянської Червоної Армії під час загарбницької радянсько-фінської війни 1939-1940 років. Про це розповів один з колишніх ватажків терористів "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) в інтерв'ю російському пропагандистові Максиму Калашникову, передають Патріоти України.

"Нехай я побуду зрадником батьківщини і зрадником, але я скажу правду. Наше угруповання, що діє на правому березі Дніпра в районі "Гостомель - Буча - Ірпінь", зав'язла в міській забудові, зав'язла в лісисто-болотистій місцевості. Після того як ця лісисто-болотиста місцевість розпуститься через місяць, нас будуть бити з-під кожного куща. Нашим військам доведеться скорочувати там лінію фронту, відтягувати частини. Те ж саме стосується Чернігова", - заявив він.

Гіркін каже, повне виведення російських військ з Київської області стане "ганьбою" і буде говорити про поразку Росії. В цілому, за даними Гіркіна, Росія повторює провальну тактику радянсько-фінської війни.

"Немає ніякої контрольованої території від Чернігова до Сум. Там є вузькі витягнуті "апендикси" вздовж доріг і дорожніх розв'язок, що ведуть до Києва. Між цими "апендиксами" територія не контролюється! Ні Суми, ні Чернігів не блоковані військами. У цій ситуації з настанням швидкої "зеленки "з урахуванням, що Україна масовано нарощує кількість живої сили, ці" апендикси " будуть настільки вразливі, що може повторитися ситуація з фінською кампанією. Тоді наші війська перлися, щоб перерізати Фінляндію навпіл, а в результаті значно менші сили фінів просто порізали ці частини на шматочки і знищили", - підсумував він.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...