"Нас чекає складна війна": Данілов пояснив, чого бракує Україні на фронті

В Україні 128 днів триває повномасштабна війна з Росією. Збройні сили дають гідну відсіч ворогу. Проте, російські окупанти мають значні переваги у важкому озброєнні. На цьому вкотре наголосив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Так, у своєму дописі у Twitter він зазначив, що Україна отримує сучасне озброєння від західних партнерів. Саме воно і допомагає стримувати російських загарбників від просування вперед. Але для захисту України потрібно більше зброї, особливо - важкого озброєння, серед якого далекобійна артилерія, ракетні системи залпового вогню.

"На жаль, допомоги все ще недостатньо, щоб ми мали паритет із ворогом у важкому озброєнні. Вдячні усім нашим партнерам і сподіваємось, паритету буде досягнуто", – зазначив з цього приводу Данілов. Він попередив, що без більшої кількості зброї Україну чекає дуже важка війна. "Нас чекає дуже складна війна, і крім нас нашу країну ніхто захищати не буде", - написав Данілов.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...