"Нас разбили в пух и прах, еле копыта унесли": Окупант розповів про "гарячу" зустріч з ЗСУ (перехоплення)

Окупанти з так званої "ДНР" отримали "на горіхи" від ЗСУ на одному з напрямків. Чимало вояків назавжди залишилися в українських степах, деяким вдалося накивати п'ятками і вижити. Про бій розповів у телефонній розмові окупант своїй дружині. Перехоплення оприлюднили в ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

Окупант скаржиться дружині, що ЗСУ добряче їх поколошматили. Українські захисники спочатку їх оточили, а потім обстрілювали їх впродовж кількох годин.

"- Привет. Что стреляют?!

- Не, нас разбили в пух и прах бл*...

- Ты шо...

- Мы еле ноги унесли бл*, там раненных, погибших - п*здец.

- А ты шо .. и что теперь? Где вы вообще?

- Не могу по телефону. Выехали, ждем, ушли отсюда, еле копыта унесли..", - йдеться в розмові.

Окупант також додає, що свої їх навіть не прикривали. За його словами, більшість з них після пережитого "пішли в отказ", хоча отримали наказ повертатися. Також за словами окупанта, з місця бою разом із ними накивали п'ятками й російські солдати.

Тікають від вибухів: На вокзалі окупованого Сімферополя росіяни утворили великі черги (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 18:22

а залізничному вокзалі Сімферополя утворилися великі черги людей, які хочуть покинути Крим після серії вибухів. Відео з'явилося у Telegram-каналі СтратКому Збройних сил України, передають Патріоти України. Зауважимо, що окупаційна адміністрація Криму с...

"Вийшла на город, дивлюся, вже вогонь!": У Криму пенсіонерка розповідала про вибухи на базах росіян, але сусідка "закрила їй рот"

вівторок, 16 серпень 2022, 17:47

Пенсіонерка з Криму хотіла розповісти місцевим ЗМІ подробиці недавніх вибухів на півострові, але її сусідка натякнула, що слід "змовчати". На сюжет Кримської газети звернули увагу користувачі Twitter, передають Патріоти України. Пропагандисти цікавилис...