"Нас там нет!": Путін запропонував Зеленському обговорювати проблему Донбасу з окупаційною адміністрацією "ЛДНР"

Президент України Володимир Зеленський повинен обговорювати проблеми Донбасу з представниками "ДНР" і "ЛНР", вважає російський лідер Володимир Путін. Він також зазначив, що Росія в цьому випадку є третьою країною. Про це Путін заявив під час зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Питання виникає, що ми хочемо обговорювати на цій зустрічі. Якщо мова йде про обговорення проблем Донбас, то тоді в першу чергу керівництво України повинно зустрічатися з керівниками республік ЛНР і ДНР, а вже потім обговорювати ці проблеми з представниками третіх країн, якої в такому випадку є Росія ", - сказав Путін.

За його словами, Зеленському спочатку потрібно зустрічатися керівниками цих двох "республік". "Є Пушилін Денис Володимирович, є Пасічник. Ось два керівника цих двох" республік ". Я впевнений, з цього треба починати", - додав він.

Президент РФ зазначив, що останнім часом керівництво України зробило багато кроків, які руйнують стосунки з Росією. За його словами, це стосується і двосторонніх відносин, це стосується спроби руйнування РПЦ, ставлення до російської мови та російськомовних українських громадян до російських громадян, які проживають на території України. "Дуже багато було кроків, спрямованих на руйнування відносин. Про що ми можемо тільки шкодувати", - зауважив Путін.

Нагадаємо, раніше Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Донбасі "в будь-якій точці, де йде війна".


Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...