"Нас усе менше, кидають, як кошенят!": Окупант пожалівся на пекло на фронті в Україні. Аудіоперехоплення

Російські окупанти дедалі більше жаліються на пекло на фронті в Україні. Вони мріють повернутися до Росії, хоча розуміють, що це майже нереально, оскільки втрати особового складу дуже масштабні. Про це один із військових путінської армії розповів в телефонній розмові своєму другу. Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Це не війна, нах..й, це бл…, пекло єб..че. Ні забезпечення, ніх…я немає! Як собаки єб…ні живемо по ямах, нах…й. По бліндажах, по всілякому гівну, бл…, шаро…бомось, с…ка, так ще і воювати доводиться", – зазначив окупант.

Він також розповів, що загарбники бідкаються через відсутність поставок їжі. Так, одного разу вони два дні просиділи у якомусь погребі та їли сиру картоплю.

Загарбник зізнався, що мріє повернутися до Росії, але шансів на це дуже мало.

"Мені сказали, я звідси можу поїхати хіба що "300-м" або "200-м", нах…й", - сказав він.

Крім того, російський військовий розповів про великі втрати в путінській армії.

"Як кошенят кидають туди-сюди, а нас все менше і менше. Ми сюди заїхали, у нас 240 осіб було розкидано вздовж фронту. Нас залишилося 94, нах…й. Нас щодня їде по двоє, троє, бл… - хто "300", хто "200", нах….й. Я кажу тут квест виживання, нах…й, а ми тут нікому не потрібні", – резюмував окупант.

В Кремлі відреагували на можливість арешту Путіна у нібито дружній Вірменії

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:00

Речник кремлівського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував рішення Вірменії ратифікувати Римський статут. Про це повідомляє "Радіо Свобода", передають Патріоти України. Журналісти запитала у Пєскова, чи влада РФ вже обговорювала рішен...

"З нами забули порадитися!": У Росії смішно аргументували "обурення" передачею Україні МіГ-29 від Словаччини

п’ятниця, 24 березень 2023, 22:53

Федеральна служба з військово-технічного співробітництва (ФСВТС) Росії назвала передачу літаків МіГ-29 Словаччиною Україні "порушенням міжнародних зобов'язань", повідомляють Патріоти України із посиланням на "Інтерфакс". У Росії наполягають, що таким ч...