"Нас усіх кинули, мені тут ще рік тусуватись": Окупант поскаржився, що командування обдурило з відпустками. Перехоплення

Російський солдат поскаржився по телефону на військове командування. Керівництво не відпускає армійців РФ у відпустку. Про це повідомило Головне управління розвідки України. Телефонна розмова була перехоплена, передають Патріоти України.

"Як це бл*дство за*бало. Всі вже на межі зриву", – сказав російський солдат по телефону. Окупант зазначив, що керівництво не виконує жодних своїх обіцянок щодо відпусток, адже черг тут немає.

"Нас усіх кинули, мені тут ще рік тусуватись. Ну як людину можна кинути без певних термінів взагалі?" – обурювався загарбник.

За їхньою особистою чергою цей солдат 10-й у черзі на відпустку – це означає, що чекати її приблизно рік."За кожен воєнний злочин, скоєний проти України, буде справедлива відплата", – підсумували українські розвідники.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...