
США "дуже натхненні" звільненням українськими військовими міста Лиман у Донецькій області та успіхами ЗСУ. Цей населений пункт був стратегічно важливим для російських військ. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін на пресконференції в Індо-Тихоокеанському командуванні США в Гонолулу, Гаваї, повідомляють Патріоти України із посиланням на СNN.
Російські війська відступили з Лимана лише через день після незаконної анексії Москвою цього регіону. "Лиман розташований на лінії постачання росіян. І вони використовували ці маршрути, щоб перекидати людей і матеріали на південь і на захід. А без цих маршрутів буде складніше. Так що перед росіянами постає своєрідна дилема", – сказав журналістам глава Пентагону.
"Для поля бою це означає, що українці продовжують досягати успіхів та створювати проблеми для росіян, які тим доведеться вирішувати. І знову ж таки, нас усіх надихає те, що ми бачимо", – сказав міністр.
Нагадаємо: британські військові розвідники також вважають, що втрата окупантами міста Лиман на Донеччині, яке 1 жовтня звільнили ЗСУ, стала не лише черговою їхньою поразкою на фронті. Це також значна політична невдача особисто російського диктатора Володимира Путіна.
Водночас російські військові, ймовірно, зазнали тяжких втрат, коли відходили з міста єдиною дорогою, яка все ще перебувала під їхнім контролем.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...