"Нас водят за нос: Украину ведут к капитуляции", - Березовець

"Ми домовились про “формулу Штайнмайєра” і я дав згоду. Закон про особливий статус вступає в силу на момент проведення виборів, а остаточно вступає в силу після рішення БДІПЛ ОБСЄ про визнання результатів виборів”, - неожиданно откровенно признается Вадим Пристайко", - пише у своєму блозі Тарас Березовець, передають Патріоти України, і продовжує:

Более того, оказывается, что согласие на это он дал ещё 2 сентября. Т.е. две недели назад, без общественного и экспертного обсуждения, без решения СНБО и без одобрения Верховной Рады министр иностранных дел совершает кардинальный шаг к изменению внешнеполитической позиции Украины!

Наивно предполагать, что это было сделано без команды президента. А всё это время общество попросту водили за нос, рассказывая, что никто ничего сдавать не собирается. Честно, не знаю, что ещё должно произойти для того, что общество наконец осознало, что его ускоренными темпами ведут к капитуляции и согласию на режим внутренней оккупации".

Активна робота триває: Рябошапка розповів, коли Порошенку отримає повідомлення про підозру

субота, 19 жовтень 2019, 17:10

Генпрокурор уникав конкретики, однак дав зрозуміти, що процес підготовчий триває і розповів про послідовність кроків у справі. Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка 18 жовтня в Києві відповів на запитання, коли буде повідомлено про підозру депу...

Визнання ПЦУ Грецькою церквою: Нардеп поділився відео важливої церемонії

субота, 19 жовтень 2019, 16:58

Вперше ім'я Блаженнішого Епіфанія було згадано під час Великого входу на Божественній літургії в Салоніках. Елладська церква внесла до Диптиху ім'я Предстоятеля Православної Церкви України. Він констатував, що визнання ПЦУ Церквою Еллади сталося. . "В...