"Наш" - не наш: Телеканал Мураєва оштрафували за антиукраїнську діяльність

Пособник російських окупантів в ефірі каналу "Наш"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила два штрафи і попередження телеканалу "Наш" колишнього "регіонала" Євгена Мураєва. Про це стало відомо у середу, 28 квітня, зазначають Патріоти України.

Телеканал транслював торік пособника російських окупантів, екс"регіонала" Родіона Мірошника. Той робив антидержавні заяви, розпалював ворожнечу. Телеведучий Назаров заявляв, що Мірошник є "представитель той стороны в ТКГ". Телеканал оштрафували на 114 тис. грн.

Ще один штраф на таку ж суму наклали за заклики до розв`язання агресивної війни або її пропаганди, розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі в ролику телеканалу "Наша (не)залежність? Наш покаже"

У ролику об'єктом маніпуляцій стає Державний прапор. Він з'являється в кадрі 13 разів протягом 53 секунд поряд із підібраними кадрами соціальної нестабільності, таким чином створюючи враження, що всі ці сумні події відбувалися під синьо-жовтим прапором.

Також телеканал транслював "опитування" "Володимир Путін заслуговує на Нобелівську премію миру?". Нацрада оголосила попередження.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...