"Наш бізнес ґрунтується на певних цінностях": Marks & Spencer повністю йде з Росії

Британський fashion-рітейлер Marks & Spencer (M&S) остаточно йде з російського ринку, передають Патріоти України.

«M&S — це бізнес, що ґрунтується на цінностях, тому через вторгнення в Україну ми зупинили постачання до Росії 3 березня. Потім ми вирішили повністю вийти з нашої російської франшизи і визнали витрати у 31 млн фунтів стерлінгів, що відображають відхід з Росії та перебої в роботі в Україні. На жаль, наш український бізнес був частково закритий під впливом війни і ми працюємо з партнером, щоб відновити роботу, коли це стане можливим», — йдеться у повідомленні компанії, яке цитує Інтерфакс-Україна.

У РФ та в Україні M&S працює через франчайзингового партнера. Роздрібні продажі у двох країнах у 2021−2022 фінансовому році (завершився 2 квітня) склали 102,5 млн фунтів стерлінгів.

На початку березня рітейлер повідомив, що призупинив відвантаження до російських магазинів, якими управляє компанія-франчайзі з Туреччини. Основним власником ТОВ Марка Рус (оператор магазинів Marks & Spencer у РФ) був нідерландський Retail International Holding BV (95%). У квітні цей пакет перейшов до турецької Марка Магазаджілик Анонім Ширкеті.

На "концерті кобзона" знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 лютого

четвер, 9 лютий 2023, 8:36

Загальні бойові втрати Росії на ранок 9 лютого становлять понад 135 010 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 910 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 09.0...

На росії нова "бавовна": Губернатор Брянської області заявив про дві хвилі повітряних атак українських безпілотників

четвер, 9 лютий 2023, 8:32

Вночі на 9 лютого та вранці в Брянській області Росії пролунали вибухи. Губернатор області Олександр Богомаз заявив про роботу ППО по безпілотниках. Про це сказав губернатор Брянської області. Нібито всі дев’ять дронів були збиті. Про тип БПЛА не уточн...