"Наш бізнес ґрунтується на певних цінностях": Marks & Spencer повністю йде з Росії

Британський fashion-рітейлер Marks & Spencer (M&S) остаточно йде з російського ринку, передають Патріоти України.

«M&S — це бізнес, що ґрунтується на цінностях, тому через вторгнення в Україну ми зупинили постачання до Росії 3 березня. Потім ми вирішили повністю вийти з нашої російської франшизи і визнали витрати у 31 млн фунтів стерлінгів, що відображають відхід з Росії та перебої в роботі в Україні. На жаль, наш український бізнес був частково закритий під впливом війни і ми працюємо з партнером, щоб відновити роботу, коли це стане можливим», — йдеться у повідомленні компанії, яке цитує Інтерфакс-Україна.

У РФ та в Україні M&S працює через франчайзингового партнера. Роздрібні продажі у двох країнах у 2021−2022 фінансовому році (завершився 2 квітня) склали 102,5 млн фунтів стерлінгів.

На початку березня рітейлер повідомив, що призупинив відвантаження до російських магазинів, якими управляє компанія-франчайзі з Туреччини. Основним власником ТОВ Марка Рус (оператор магазинів Marks & Spencer у РФ) був нідерландський Retail International Holding BV (95%). У квітні цей пакет перейшов до турецької Марка Магазаджілик Анонім Ширкеті.

Боєприпаси для NASAMS, нові "Джавеліни" і не тільки: США розповіли про новий пакет допомоги Україні

понеділок, 8 серпень 2022, 20:15

Україна продовжує отримувати допомогу від Сполучених Штатів Америки. Новий пакет допомоги повинен закрити критичні потреби у сфері безпеки. Про це 8 серпня повідомили в Міністерстві оборони США, передають Патріоти України. Пакет передбачає значну кільк...

Ексміністру оборони, який погодив підписання Харківських угод, повідомили про підозру - його звинувачують у держраді

понеділок, 8 серпень 2022, 19:56

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у державній зраді колишньому міністру оборони України Михайлу Єжелю, який погодив підписання Харківських угод. Своїми діями урядовець сприяв країні-агресору Росії в окупації Криму, передають Патріоти Ук...