
Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що новий пакет санкцій з Вашингтона обов'язково спровокує відповідні дії з Москви. Також чиновниця назвала нелогічним введення економічних санкцій в ув'язці з російським опозиціонером Олексієм Навальним, який зараз відбуває покарання в колонії. Про це вона написала у себе в Facebook як коментар на пакет санкцій по "Північному потоку-2", передають Патріоти України.
Тут же Захарова в черговий раз наполягла на позиції Кремля про те, що Навального ніхто не труїв за наказом Кремля. "Що стосується ув'язки економічного проєкту, учасниками якого є приватні оператори і незалежні держави, з Навальним, то американські ідеологи викрили самі себе: вся метушня навколо начебто отруєння їм потрібна як інструмент розв'язання проблем власної неконкурентоспроможності", – зазначено в публікації співробітниці міністерства.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...