
Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що новий пакет санкцій з Вашингтона обов'язково спровокує відповідні дії з Москви. Також чиновниця назвала нелогічним введення економічних санкцій в ув'язці з російським опозиціонером Олексієм Навальним, який зараз відбуває покарання в колонії. Про це вона написала у себе в Facebook як коментар на пакет санкцій по "Північному потоку-2", передають Патріоти України.
Тут же Захарова в черговий раз наполягла на позиції Кремля про те, що Навального ніхто не труїв за наказом Кремля. "Що стосується ув'язки економічного проєкту, учасниками якого є приватні оператори і незалежні держави, з Навальним, то американські ідеологи викрили самі себе: вся метушня навколо начебто отруєння їм потрібна як інструмент розв'язання проблем власної неконкурентоспроможності", – зазначено в публікації співробітниці міністерства.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...