"Наш ответ на незаконные действия США": Маша Лаврова відреагувала на заяву помічника Байдена про нові санкції

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що новий пакет санкцій з Вашингтона обов'язково спровокує відповідні дії з Москви. Також чиновниця назвала нелогічним введення економічних санкцій в ув'язці з російським опозиціонером Олексієм Навальним, який зараз відбуває покарання в колонії. Про це вона написала у себе в Facebook як коментар на пакет санкцій по "Північному потоку-2", передають Патріоти України.

Тут же Захарова в черговий раз наполягла на позиції Кремля про те, що Навального ніхто не труїв за наказом Кремля. "Що стосується ув'язки економічного проєкту, учасниками якого є приватні оператори і незалежні держави, з Навальним, то американські ідеологи викрили самі себе: вся метушня навколо начебто отруєння їм потрібна як інструмент розв'язання проблем власної неконкурентоспроможності", – зазначено в публікації співробітниці міністерства.


Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

"Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию и историю": Портников прокоментував поразку Путіна із позовом в ЄСПЛ

неділя, 25 липень 2021, 12:46

РФ, подавши перший в своїй історії міждержавний позов проти України в ЄСПЛ, розписалася у власній невдачі з Кримом. Про це повідомив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников у YouTube-блозі, передають Патріоти України. Портников за...