
Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що новий пакет санкцій з Вашингтона обов'язково спровокує відповідні дії з Москви. Також чиновниця назвала нелогічним введення економічних санкцій в ув'язці з російським опозиціонером Олексієм Навальним, який зараз відбуває покарання в колонії. Про це вона написала у себе в Facebook як коментар на пакет санкцій по "Північному потоку-2", передають Патріоти України.
Тут же Захарова в черговий раз наполягла на позиції Кремля про те, що Навального ніхто не труїв за наказом Кремля. "Що стосується ув'язки економічного проєкту, учасниками якого є приватні оператори і незалежні держави, з Навальним, то американські ідеологи викрили самі себе: вся метушня навколо начебто отруєння їм потрібна як інструмент розв'язання проблем власної неконкурентоспроможності", – зазначено в публікації співробітниці міністерства.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...