"Наш с*кин син": Диктатор Лукашенко відмовив Путіну у вводі військ у Білорусь

За підсумком своєї поїздки в Москву нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що поява в країні військової бази Росії не планується. Його слова були оприлюднені 24 квітня на офіційному сайті прес-служби Лукашенка, передають Патріоти України.

Він запевняв журналістів, що на зустрічі з Путіним навіть мови не йшло про створення в Білорусі російської військової бази. "Навіщо? (...) Якщо вона в Смоленську (РФ - ред.), в 3-х хвилинах польоту від того ж Бобруйська", - сказав Лукашенко. Він уточнив, що витрачати величезні гроші на базу ЗС РФ немає ніякого сенсу.

Його слова прокоментував в Facebook російський політичний і військовий аналітик Ель Мюрид. Він звернув увагу на те, що категорично "ні" з приводу бази РФ Лукашенко не сказав. Разом з тим, очевидно, він намагається уникнути цієї долі. "Вообще после Крыма желания размещать у себя российские базы мало у кого возникнет. НАТО, конечно, агрессор, но братская Россия не выглядит сильно лучше. А потому "чур меня" - самый надежный сценарий взаимоотношений", - пояснив російський експерт.

Він додав, що агресивна зовнішня політика Кремля майже позбавила Росію всіх союзників. У Лукашенка, який став "токсичний" на Заході після сфальсифікованих виборів і репресій щодо свого народу, не залишилося вибору. Однак навіть він вважає за краще "дружити" з Росією на відстані.

"Комплекс Наполеона": Жданов пояснив, чому для України добре, що Путін особисто керує воєнними діями

субота, 21 травень 2022, 7:20

Спроби російського диктатора Володимира Путіна керувати своїми військами в Україні призводять до безглуздих втрат бойової техніки та особового складу. Рішення глави Кремля особисто втрутитися у перебіг війни свідчать, що у нього є "комплекс Наполеона"....

Росія після ганебної воєнної поразки в Україні зіткнулася з несподіваним економічним наслідком, - нобелівський лауреат

субота, 21 травень 2022, 7:15

Нобелівський лауреат, економіст Пол Кругман вважає, що Росія після ганебної поразки біля київської брами зіткнулася ще з одним несподіваним наслідком війни проти України. Енергетичні санкції прийняти так і не вдалося, проте Росія втратила можливість ку...