"Наша бригада конкретно обіср*лася... Втрати є, поранених багато": Окупант поскаржився дружині на командування і "колег-дебілів" (аудіо)

Російська армія зазнає значних втрат у загарбницькій війні проти України. Це підтверджують і самі окупанти в розмовах зі своїми сім'ями. Служба безпеки України опублікувала чергову перехоплену розмову окупанта із дружиною. Російський солдат визнає, що його бригада облажалася, зазначають Патріоти України.

Росіянин вважає своїх поплічників деб*лами

При цьому він прямо називає своїх поплічників деб*лами. І причина провалу росармії, за його словами, не лише в командуванні, а й у самих солдатах. "Наша бригада конкретно обіср*лася... Втрати є, поранених багато... Та тут вся армія тупа, деб*ли просто", – бідкається російський загарбник.

Він визнає, що Збройні Сили України добре озброєні та мотивовані. "Ми тут нахр*н не потрібні... Ми не можемо виконувати завдання проти такого супротивника. Твої слова про те, що українські війська мають техніку – правда, блін. Так і є", – розповідає дружині окупант.

Цей російський солдат принаймні усвідомлює, що йому тут не раді. І зараз він, схоже, дбає про власну шкуру. Тому часто спить в окопах, адже українські військові дають гідну відсіч непроханим "гостям". "Тут жорстко, Вік, не те слово", – підсумовує розмову загарбник.

Важливо розуміти, що, як би не було приємно слухати ці "прозріння", не всі окупанти такі "свідомі". І, головне, вони точно не готові складати зброю. "Ворог ще тут, і хоче знищити нашу націю! Тому вихід в нас один – боротися до останнього", – наголошують в СБУ.

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...