Російська армія зазнає значних втрат у загарбницькій війні проти України. Це підтверджують і самі окупанти в розмовах зі своїми сім'ями. Служба безпеки України опублікувала чергову перехоплену розмову окупанта із дружиною. Російський солдат визнає, що його бригада облажалася, зазначають Патріоти України.
При цьому він прямо називає своїх поплічників деб*лами. І причина провалу росармії, за його словами, не лише в командуванні, а й у самих солдатах. "Наша бригада конкретно обіср*лася... Втрати є, поранених багато... Та тут вся армія тупа, деб*ли просто", – бідкається російський загарбник.
Він визнає, що Збройні Сили України добре озброєні та мотивовані. "Ми тут нахр*н не потрібні... Ми не можемо виконувати завдання проти такого супротивника. Твої слова про те, що українські війська мають техніку – правда, блін. Так і є", – розповідає дружині окупант.
Цей російський солдат принаймні усвідомлює, що йому тут не раді. І зараз він, схоже, дбає про власну шкуру. Тому часто спить в окопах, адже українські військові дають гідну відсіч непроханим "гостям". "Тут жорстко, Вік, не те слово", – підсумовує розмову загарбник.
Важливо розуміти, що, як би не було приємно слухати ці "прозріння", не всі окупанти такі "свідомі". І, головне, вони точно не готові складати зброю. "Ворог ще тут, і хоче знищити нашу націю! Тому вихід в нас один – боротися до останнього", – наголошують в СБУ.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...