"Наша роль полягає в об’єднанні людей": Президент МОК вигадав нову причину допустити росіян до Олімпійських ігор

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що поділяє "горе, людські страждання" українських спортсменів, однак назвав заклики України бойкотувати Олімпійські ігри такими, що суперечать "принципам, які відстоює" МОК, інформують Патріоти України.

Як повідомляє France 24, про це Бах сказав у кулуарах чемпіонату світу з лижних перегонів, коментуючи участь російських та білоруських спортсменів в міжнародних змаганнях.

"Українські спортсмени знають, наскільки ми поділяємо їхнє горе, їхні людські страждання та всі зусилля, які ми докладаємо, щоб допомогти їм (після повномасштабного вторгнення Росії)… Та урядам не належить вирішувати, хто може брати участь у яких спортивних змаганнях. Тому що це був би кінець міжнародних спортивних змагань, чемпіонатів світу та Олімпійських ігор", - зазначив він.

Президент МОК назвав заклики України бойкотувати Ігри такими, що суперечать "принципам, які ми відстоюємо". "Наша місія - це місія миру. Історія покаже, хто робить більше для миру, ті, хто намагається підтримувати відкритість і спілкуватися, чи ті, хто хоче ізолювати та розділяти... Наша роль полягає в об’єднанні людей. Ми намагаємося знайти рішення, яке віддасть справедливість місії спорту, яка полягає в об’єднанні, щоб не сприяти подальшій конфронтації та ескалації", - сказав Бах.

Він додав, що МОК повністю солідарний з українськими спортсменами, підтримує їх, незалежно від того, чи вони в Україні, чи за її межами. "Ми підтримуємо 3 тис. членів української олімпійської спільноти, щоб мати сильну українську команду в Парижі на Олімпійських іграх 2024 року. Кожен український спортсмен може бути впевнений, що ми повністю солідарні з ним і всі їхні зауваження сприймаємо дуже і дуже серйозно. Але щодо участі спортсменів ми маємо виконати нашу миротворчу місію, і це об’єднавча місія - об’єднати людей", - продовжив голова МОК.

За його словами, МОК і міжнародне співтовариство повинні розглянути "серйозну стурбованість" Ради ООН з прав людини, що виключення російських і білоруських спортсменів "тільки через їхні паспорти є порушенням їхніх прав".

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...