"Наша відповідь буде невідворотною": Маша Захарова обіцяє жорстку "головомойку" послу США, котрого викликали на "килим" у МЗС РФ

Посол США в Москві викликаний в МЗС РФ у зв'язку з введенням США нових санкцій проти Росії. Про це заявила в четвер офіційна представниця російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

"У МЗС Росії викликаний посол США. Ми поділимося з вами додатковою інформацією за підсумками цієї розмови, який буде для американської сторони важким", - сказала вона на брифінгу.

Захарова також анонсувала "невідворотну" відповідь Москви на нові санкції Вашингтона. "Подібна агресивна поведінка, безумовно, отримає рішучу відсіч, відповідь на санкції буде невідворотною", - запевняє вона.

У властивій РФ манері відповідальність за погіршення відносин між Росією і США Захарова переклала на американську сторону.

"У Вашингтоні повинні усвідомити, що за деградацію двосторонніх відносин доведеться розплачуватися. Відповідальність за те, що відбувається цілком лежить на США", - підкреслила Захарова.

Як повідомлялося, сьогодні, 15 квітня США ввели нові санкції проти Росії за "шкідливу зовнішню діяльність".


Ракетний комплекс "Нептун" здатний знищити флот РФ, проте нинішня влада не виділяє на нього коштів – Тетяна Чорновол

субота, 15 травень 2021, 22:16

Береговий ракетний комплекс “Нептун” здатний знищити флот Росії в разі атаки з моря, проте чинна влада не виділяє на цей проєкт достатньо коштів. Про це йдеться у розслідуванні журналістки Тетяни Чорновол спеціально для програми “Вечір з Миколою Княжиц...

"Це був подарунок і вже не перший": Хто і навіщо встановив велетенську червону зірку на в'їзді в Донецьк

субота, 15 травень 2021, 21:58

У ОРДО розповіли, хто і навіщо встановив червону зірку на в'їзді в Донецьк, інформують Патріоти України.