Мер Сараєва Беньяміна Карич звернулася до Футбольної Асоціації Боснії та Герцеговини і застерегла свою національну команду не їхати в Росію на товариський матч проти країни-агресора, передають Патріоти України.
31-річна Карич пригрозила наслідками, якщо збірна Боснії та Герцеговини все ж таки 19 листопада проведе спаринг проти Росії в Санкт-Петербурзі на "Газпром Арені".
"Сараєво, як місто, яке тривалий час перебувало в облозі агресорів, і я як мер, рішуче засуджуємо рішення Футбольної Асоціації зіграти товариський матч з Росією. Якщо рішення не зміниться, місто припинить співпрацю з Асоціацією, яка була плідною", – написала Карич у Twitter.
Нагадаємо, що Сараєво майже чотири роки було в облозі. Спочатку підрозділами Югославської народної армії, а потім Армією Республіки Сербської, у склад яких входили російські добровольці.
Облога розпочалася 5 квітня 1992 року і закінчилася зняттям облоги 29 лютого 1996 року згідно з Дейтонськими угодами. Лідери збірної Боснії і Герцеговини висловилися проти проведення цього матчу. Зокрема капітан команди Едін Джеко щиро сказав, що йому це не подобається і він солідарний з народом України.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...