"Наше общество становится на путь догматического дебилизма": Ідеолог "русского мира" розчарований співгромадянами (відео)

Олександр Дугін заявив, нібито росіяни втратили здатність розуміти зміст серйозних промов.

Олександр Дугін. Фото: Фейсбук.

Ідеолог "русского мира" Олександр Дугін заявив про високий рівень дебілізації російського суспільства. Про це Дугін розповів в одній зі своїх авторських передач на каналі "День ТВ", передають Патріоти України.

"На самом деле наше общество становится на путь к догматическому дебилизму... Это уже очень тревожные сигналы... Наше общество постепенно превращает дебилов в норматив. То есть, человек - дебил, ведет себя, как дебил и он не испытывает никаких угрызений совести или ощущения, что чего-то ему не достает", - сказав він.

З архіву ПУ. "Вторгнення" ВМС США у "російське озеро" Путіна: Піонтковський оцінив шанси американців у Чорному морі та Азові

понеділок, 20 січень 2020, 12:00

Якщо Росія піде на загострення конфлікту в Азово-Чорноморській акваторії США готові жорстко відповісти агресору.

Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 20 січень 2020, 11:59

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...