"Наше завдання - врятувати Україну від хаосу, некомпетентності і дилетантизму. "Європейська солідарність" має чіткий план", - Порошенко на з'їзді партії

"Європейська Солідарність" має чіткий план розвитку успішної, європейської демократичної України. Gро це заявив п'ятий президент України, лідер політсили Петро Порошенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу "ЄС".

Лідер "ЄС" підкреслив, що пора думати про те, хто, коли і як зможе реалізувати потенціал України на всі сто відсотків.

"Нам потрібен реальний рух вперед, який ми продемонстрували протягом 5 років нашої каденції. Наше з вами завдання – не тягнучи ковдру на себе, об’єднавшись з нашими партнерами по демократичному колу, сформувати потужну коаліцію опозиційних проєвропейських сил, яка поверне країні професійну владу, врятує Україну від хаосу, некомпетентності і дилетантизму. У нас є план, який будується на нашій програмі, на нашій стратегії, – чіткій, прогнозованій і передбачуваній", – зазначає Порошенко.

"Європейська Солідарність" пропонує як мінімум трирічний мораторій на нові податки, за винятком податку на виведений капітал як драйвера для економічного зростання.

"Ми маємо ще одну пропозицію для малих та середніх підприємств – знизити ставку єдиного соціального внеску для тих компаній, у яких видатки на зарплату складають більше 50%", – додав Порошенко.

За словами лідера "ЄС", майже подвійне скорочення єдиного соціального внеску в 2016 році дало позитивний ефект для детінізації зайнятості.

Низькі податки, їхнє просте адміністрування, подальше зменшення регуляторного тиску на бізнес, компактна бюрократія, гарантія прав власності і чесний суд – рецепт розбудови сучасної креативної вільної економіки і соціальної держави, вважає лідер "Європейської Солідарності".

"Демократія в Україні під загрозою, і наш з вами обов’язок її захистити. Демократія це не просто природний стан українців. Це – наш шлях до добробуту і безпеки. Лише демократична Україна може бути європейською, а тільки європейська – заможною, незалежною, захищеною від Росії. Євросоюз – це гарантії добробуту і гідного рівня життя для кожного українця. А НАТО – це гарантії безпеки на тлі постійної військової загрози з боку Росії", – переконаний Порошенко.

В першу чергу, за словами лідера "ЄС", необхідно відновити зусилля з метою ухвалення "дорожньої карти" Мінська, який залишається основою для врегулювання ситуації на Донбасі.

"По-друге, це питання про миротворців ООН на основі мандата Ради безпеки ООН на всій окупованій території Донбасу", - додав Порошенко.

"2021 рік – перший з чотирнадцятого року, коли витрати на армію не збільшили. Конче необхідно продовжувати політику поступового зростання оборонного бюджету у прив’язці до його частки у ВВП. Це наша ключова вимога вже до бюджету 2022 року. Грошове забезпечення військовим востаннє піднімали два роки тому ще моїм рішенням. Хіба не зрозуміло, що давно настав час його збільшити? І це теж частина нашого плану і наша вимога до влади – належним чином оцінювати ратну працю, в якій воїни щодня ризикують своїм життям", – зазначив лідер "ЄС".

П'ятий президент зазначив, що навіть перебуваючи в опозиції, "ЄС" відчуває відповідальність за країну.

"Коли ми об’єднуємось – ми можемо все. Наша партія відрізняться тим, що вона є відкритою. Всі, хто пов’язує з нами надії на рух України до Європейського Союзу, на рух України в НАТО, надії на європейські реформи, на протидію некомпетентності влади, повинні мати можливість приєднатися до нашої партії", – говорить Порошенко.

Нардеп Княжицький розповів, як "перелякана брехуха Мар'яна" на засіданні ТСК по "вагнерівцях" перервала виступ екскерівника розвідки Бурби

понеділок, 20 вересень 2021, 20:30

Як раніше повідомляли ПУ, засідання парламентської комісії, котра досліджує "Вагнергейт" було скандально перерване. Своїми спостереженнями поділились нардеп Костенко та журналіст Бутусов, котрі були присутрні на тому дійстві. Більше подробиць наводить ...

"Володя хоче вибити Петра у першому турі, щоб він перестав кричати про головного опозиціонера. Якщо так, то другий тур – з Бойком": Як Зеленський готується до переобрання

понеділок, 20 вересень 2021, 20:29

"Володимир Зеленський виглядав заклопотаним і незадоволеним. У супроводі тілоохоронців він йшов кулуарами форуму YES Brainstorming, після традиційної фотографії всіх учасників заходу. Особливого бажання спілкуватися з медіа президент не проявляв. Після...