"Наші прогнози збулися": Путін вже не контролює ситуацію в країні, - Арестович


Російський диктатор Володимир Путін вже не контролює ситуацію в РФ. Навіть глава Чечні Рамзан Кадиров та керівник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин накинулись на генерала-улюбленця Путіна Олександра Лапіна, а також на Міноборони РФ. Про це заявив президент України Олексій Арестович на каналі Фейгін Live, передають Патріоти України.

"Привілеї призначати винуватого тільки у вождів. А чого вони призначають винного, коли ще вождь не висловився? Отже, влада вождя захиталася ... Наші прогнози збулися, призначені винні, російська влада пішла у рознос, і Путін не контролює відносини між суб'єктами військово-політичного керівництва різних рівнів, тому що вони дозволяють собі публічну перепалку. Це те, що категорично не можна робити", – сказав Арестович.

Він додав, що генерали почнуть підставляти тих, хто воює проти Україну та кидатимуть їх на найскладніші ділянки."На улюбленця Путіна "наїхали" два утримувачі приватних армій. Що робитимуть генерали? А може вони почнуть підставляти цих тіктокерів з зеками і "вагнерівцями"? Адже генерали командують "операцією", як не крути... Кинуть на найскладнішу ділянку", - додав Арестович.

Документи були недійсними: На в`їзді до Києва затримали архієпископа, який мав тісні зв’язки з Москвою (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:29

На в`їзді до Києва прикордонники затримали архієпископа з тісними московськими зв’язками та недійсними документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передають Патріоти України. Зазначається, що під час перевірки на можливу антиукраїнську діяльніс...

Вирішив бути "гуманним"?: Суд не арештував майно ексдепутата Харківської облради із російським паспортом

п’ятниця, 24 березень 2023, 19:28

9 лютого Харківський апеляційний суд ухвалив рішення про відмову в арешті майна у Харківському та Чугуївському районах та корпоративних прав в українських фірмах колишнього депутата Харківської обласної ради Олександр Губіна, у якого виявили російське ...