"Наші пруть вперед, не зупиняючись": Арестович розкрив деталі наступу ЗСУ на Харківщині

Наступ ЗСУ вже вийшов за межі Харківської області. Зокрема, в нього вже залучені Донецька і Луганська області. В ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГІН LIVE" позаштатний радник Офісу президента Олексій Арестович зазначив, що наступ ЗСУ - не одноразова акція, а системна дія, Росії досі не вдалося цьому протидіяти, передають Патріоти України.

"Наступ розвивається своєрідним темпом, який ми самі можемо підтримувати. Противник практично не впливає на просування", - пояснив Арестович. Також він додав, що окупанти не мають можливості організувати другу і третю лінію оборони.

"Вони намагалися вчора кинути резерви в бій. Кидали їх відразу ж, що є найдурнішим способом, адже резерви потрібно накопичити, забезпечити, вони повинні провести розвідку і так далі", - зазначив радник ОП.

Арестович підкреслив, що події на Харківщині для окупантів складаються сумним чином. "Наші прут вперед, не зупиняючись. А ці слабенькі заслінки, які навіть не встигли зрозуміти, в якому вони районі, зорієнтуватися на карті, намагаються стати вздовж дороги. Їх відразу ж виносять. Тому там така історія - сумна", - зауважив радник ОП.

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....