"Наші пруть вперед, не зупиняючись": Арестович розкрив деталі наступу ЗСУ на Харківщині

Наступ ЗСУ вже вийшов за межі Харківської області. Зокрема, в нього вже залучені Донецька і Луганська області. В ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГІН LIVE" позаштатний радник Офісу президента Олексій Арестович зазначив, що наступ ЗСУ - не одноразова акція, а системна дія, Росії досі не вдалося цьому протидіяти, передають Патріоти України.

"Наступ розвивається своєрідним темпом, який ми самі можемо підтримувати. Противник практично не впливає на просування", - пояснив Арестович. Також він додав, що окупанти не мають можливості організувати другу і третю лінію оборони.

"Вони намагалися вчора кинути резерви в бій. Кидали їх відразу ж, що є найдурнішим способом, адже резерви потрібно накопичити, забезпечити, вони повинні провести розвідку і так далі", - зазначив радник ОП.

Арестович підкреслив, що події на Харківщині для окупантів складаються сумним чином. "Наші прут вперед, не зупиняючись. А ці слабенькі заслінки, які навіть не встигли зрозуміти, в якому вони районі, зорієнтуватися на карті, намагаються стати вздовж дороги. Їх відразу ж виносять. Тому там така історія - сумна", - зауважив радник ОП.

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...