"Наші ракети не вбивають людей. Там не люди": Реагуючи на критику світу за варварський удар по "Охматдиту", кремлівська пропаганда закликає тотально знищувати всіх українців

На каналі "Царьград", що належить близькому до Володимира Путіна "православноиу олігарху" Костянтину Малофєєву, близькому, вийшла стаття "Детская больница в Киеве – не случайность. Пора это признать и перестать бояться". На це звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, зазначають Патріоти України.

Автор статті – кремлівський пропагандист Андрій Перла. У своєму тексті він заявив, що агресорка Росія навмисно вдарила по "Охматдиту" в Києві, та цинічно закликав далі вбивати цивільних українців, бо, за його словами, в Україні немає мирного населення. Мовляв, усі вороги, а тому всіх необхідно вбити.

Казанський порівняв ситуацію в сучасній Росії з гітлерівським Третім Рейхом, де "відкрито закликали до геноциду євреїв".

"Тому що Росія – справжня нацистська держава. І це не фігура мови. Такі публікації – наочний цьому доказ", – наголосив журналіст.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 травня

четвер, 21 травень 2026, 7:27

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.05.26 орієнтовно склали:

Не можуть пробачити підтримку України: Білорусь відкрила кримінальне провадження проти лідера гурту "Ляпiс Трубєцкой" Сергія Міхалка - "шиють" образу Лукашенка та розпалювання ворожнечі

четвер, 21 травень 2026, 6:25

Слідчий комітет Білорусі у понеділок, 18 травня, відкрив кримінальну справу проти лідера гурту «Ляпiс Трубєцкой» Сергія Міхалка. Музиканта звинувачують у розпалюванні ворожнечі та образі самопроголошеного президента Білорусі Алєксандра Лукашенка. Про ц...