Наші справжні друзі: Друга країна Євросоюзу просить надати Україні ПДЧ у НАТО

Після Литви ще одна країна ЄС закликала надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО. Інформаційні агентства повідомляють, що з ініціативою виступила Латвія, глава МЗС якої Едгар Рінкевичюс в інтерв'ю національному телеканалу напередодні повідомив про необхідність активізувати плани щодо вступу України в Північноатлантичний альянс. Подробиці публікує українське МЗС на своїй сторінці в "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Представник Латвії підкреслив, що Україні необхідно надіслати сигнал на тлі прояви російської агресії, при цьому отримання офіційним Києвом ПДЧ має стати першим кроком до вступу. "Це буде як мінімум сигналом від нас (НАТО - ред.), що українці не залишаться без підтримки. Я однозначно підтримаю таке рішення", - заявив міністр.

Він також підкреслив, що латвійська влада уважно стежить за пересуванням російської армії поблизу українських кордонів. Міністр зазначив, що на даний момент до кінця неможливо зрозуміти плани російської влади з приводу збройної агресії або демонстрації сили.

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...