"Наші Сили оборони готуються": Зеленський попередив, що наступний тиждень може бути складним

Президент Володимир Зеленський прогнозує, що наступний тиждень може бути складним, Росія готує нові удари по Україні. Терористи готують нові удари, і поки у них є ракети – вони не заспокояться, заявив президент заявив у своєму вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України.

Він закликав громадян допомагати один одному. "Але наша здатність допомагати один одному і дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сім’ї з дітьми, про тих, у кого війна забрала дім і рідних... – наша взаємодопомога є одним з елементів захисту від терору і нашою силою", - наголосив він.

Зеленський зазначив, що наступний тиждень може бути таким самим складним, як тиждень, що минає. "Наші Сили оборони готуються. Уся держава готується. Усі сценарії опрацьовуємо, у тому числі з партнерами", - сказав він.

"І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги тих, кому можете допомогти. Будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги. Усі разом і, допомагаючи один одному, ми пройдемо і цей виклик війни: цю зиму, це намагання Росії використати холод проти людей", - підкреслив глава держави.

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали:

"Генерали готові пустити на фарш десятки тисяч солдатів": У командуванні РФ розповіли про підготовку нового наступу в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 9:26

РФ справді готується до нового наступу у війні проти України. При цьому російські генерали готові "пустити на фарш" десятки тисяч військових, щоб догодити вищому командуванню. Таку інформацію підтвердили "Новій газеті" у штабі командування окупаційних ...