"Наші системи не були зламані": Міністр оборони Німеччини назвав ймовірну причину витоку розмови генералів

Під час пресконференції в Берліні у вівторок, 5 березня, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що витік розмови між генералами стався через індивідуальну помилку, повідомляє Spiegel, передають Патріоти України.

Він зазначив, що Росія змогла перехопити розмову через помилку одного з офіцерів, який підключився до конференції із готельного номера в Сінгапур.

«Наші системи зв’язку не були зламані. Те, що розмову можна було прослухати, пов’язано з індивідуальною помилкою програми», — заявив міністр.

За словами Пісторіуса, офіцер використовував «незахищену лінію передачі даних», а саме мобільний телефон чи Wi-Fi. Міністр оборони ФРН сказав, що це дало змогу росіянам прослухати і записати внутрішню розмову.

Пісторіус додав, що з цього приводу провели попереднє дисциплінарне розслідування. Після його закінчення буде прийняте рішення щодо того, чи розпочинати дисциплінарне провадження.

Міністр також заявив, що будуть вжиті всі технічні та організаційні заходи, щоб не допустити повторення інциденту.

Витік розмови між німецькими офіцерами: що відомо

1 березня російські пропагандисти опублікували запис, у якому, як стверджувалося, кілька німецьких офіцерів обговорюють постачання Україні далекобійних ракет Taurus і те, як їх використати для ударів по Кримському мосту.

У міноборони Німеччини розпочали перевірку, і наступного дня відомство підтвердило, що перехоплена РФ розмова — справжня.

3 березня стало відомо, що Берлін проведе розслідування щодо витоку розмови.

Того ж дня Борис Пісторіус заявив, що витік розмови між німецькими військовими є частиною інформаційної війни Росії.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...