
Російський загарбник поскаржився на стан армії РФ. Він бідкається, що їм не вистачає озброєння для війни в Україні. Про це свідчить розмова, яку перехопило Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднило перехоплення, передають Патріоти України.
Рашист зазначає, на фронті у них залишилось озброєння лише радянських зразків і часто воно не боєздатне. Водночас, окупант заявив, що Збройні сили України споряджені значно краще і мають більшу кількість зброї.
«Наші все продали, проср*ли. Наші тупо по телевізору п*здять. У них 20, бл*дь, пташок у повітрі, а у нас одна, ось уся різниця, наприклад», – каже він.
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...