"Наші все продали, проср*ли. Наші тупо по телевізору п*здят": Окупант побідкався на нестачу озброєння (аудіо)

Російський загарбник поскаржився на стан армії РФ. Він бідкається, що їм не вистачає озброєння для війни в Україні. Про це свідчить розмова, яку перехопило Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднило перехоплення, передають Патріоти України.

Рашист зазначає, на фронті у них залишилось озброєння лише радянських зразків і часто воно не боєздатне. Водночас, окупант заявив, що Збройні сили України споряджені значно краще і мають більшу кількість зброї.

«Наші все продали, проср*ли. Наші тупо по телевізору п*здять. У них 20, бл*дь, пташок у повітрі, а у нас одна, ось уся різниця, наприклад», – каже він.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...