Російська влада визнала, що термін дії зернової угоди продовжили ще на 60 днів, проігнорувавши висунуті Москвою вимоги. Про це йдеться в заяві російського МЗС, передають Патріоти України.
"У відповідь на звернення, насамперед турецьких партнерів як сторони домовленості, підтвердили її продовження ще на два місяці, до 17 липня включно, без будь-яких змін", – повідомляють у МЗС Росії.
При цьому російські дипломати поскаржилися, що на практиці виконується тільки українська частина угоди, тоді як російські вимоги все ігнорують. Також МЗС РФ обурюється, що українське зерно нібито вивозиться переважно в багаті країни (раніше українська влада на цифрах пояснювала, що ці заяви РФ не відповідають дійсності).
На закінчення російське МЗС знову нагадало про свої вимоги:
"Без виконання цих вимог ні про яке розширення "Чорноморської ініціативи" мови в принципі не йде, а сама домовленість буде припинена після 17 липня", – пригрозили в Москві.
Вчора стало відомо, що термін дії зернової угоди вдалося продовжити ще на два місяці. Ніякі російські вимоги враховані не були, зате в угоду включили порти Ольвія і Миколаїв, через які тепер теж можна вивозити зерно. Правда, поки тільки турецьким зерновозам.
Серед росіян і Z-активістів ця звістка викликала шквал обурення. У числі інших обурені коментарі залишив колишній польовий командир "ДНР" Ігор Гіркін. Він передрік Путіну черговий "ніж у спину" від Ердогана.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...