
Мобілізовані окупанти повідомляють про проблеми з виплатами заробітної плати. "Мобіки" з Єкатеринбурга, яких заслали до Тюмені, збунтувалися через їхнє неоформлення і через це невиплати їм зарплати. Вони обурюються, що не хочуть воювати безкоштовно. Про це повідомляє e1.ru, передають Патріоти України.
"Нас, близько 150 людей, просто закинули до Тюмені. У командуванні кажуть, що на нас немає розрахунків за жовтень, немає особистих номерів, ми в цьому полку, як сніг на голову. Нас все ще не оформили, а за тиждень уже відправка. Мобілізованим з інших регіонів є гуманітарка, речі, екіпірування. Нам уже дістається те, що їм не знадобилося, залишки - свого нічого немає. Ми ледве вибили губернаторські виплати, ці 20 тисяч, просто з боєм. Нашій області на нас н*срати, — говорить мобілізований.
13 мобілізованих записали відеозвернення до влади. Їм повідомили, що незабаром їх відправлять на передову до України. "Просимо вас розібратися якнайшвидше, тому що в будь-який момент нас можуть відправити захищати свою батьківщину даремно і за спасибі. Просимо вирішити проблему", – підсумував російський вояка.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....