
Мобілізовані окупанти повідомляють про проблеми з виплатами заробітної плати. "Мобіки" з Єкатеринбурга, яких заслали до Тюмені, збунтувалися через їхнє неоформлення і через це невиплати їм зарплати. Вони обурюються, що не хочуть воювати безкоштовно. Про це повідомляє e1.ru, передають Патріоти України.
"Нас, близько 150 людей, просто закинули до Тюмені. У командуванні кажуть, що на нас немає розрахунків за жовтень, немає особистих номерів, ми в цьому полку, як сніг на голову. Нас все ще не оформили, а за тиждень уже відправка. Мобілізованим з інших регіонів є гуманітарка, речі, екіпірування. Нам уже дістається те, що їм не знадобилося, залишки - свого нічого немає. Ми ледве вибили губернаторські виплати, ці 20 тисяч, просто з боєм. Нашій області на нас н*срати, — говорить мобілізований.
13 мобілізованих записали відеозвернення до влади. Їм повідомили, що незабаром їх відправлять на передову до України. "Просимо вас розібратися якнайшвидше, тому що в будь-який момент нас можуть відправити захищати свою батьківщину даремно і за спасибі. Просимо вирішити проблему", – підсумував російський вояка.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...