
Мобілізовані окупанти повідомляють про проблеми з виплатами заробітної плати. "Мобіки" з Єкатеринбурга, яких заслали до Тюмені, збунтувалися через їхнє неоформлення і через це невиплати їм зарплати. Вони обурюються, що не хочуть воювати безкоштовно. Про це повідомляє e1.ru, передають Патріоти України.
"Нас, близько 150 людей, просто закинули до Тюмені. У командуванні кажуть, що на нас немає розрахунків за жовтень, немає особистих номерів, ми в цьому полку, як сніг на голову. Нас все ще не оформили, а за тиждень уже відправка. Мобілізованим з інших регіонів є гуманітарка, речі, екіпірування. Нам уже дістається те, що їм не знадобилося, залишки - свого нічого немає. Ми ледве вибили губернаторські виплати, ці 20 тисяч, просто з боєм. Нашій області на нас н*срати, — говорить мобілізований.
13 мобілізованих записали відеозвернення до влади. Їм повідомили, що незабаром їх відправлять на передову до України. "Просимо вас розібратися якнайшвидше, тому що в будь-який момент нас можуть відправити захищати свою батьківщину даремно і за спасибі. Просимо вирішити проблему", – підсумував російський вояка.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...