
Російський солдат телефоном розповів про великі втрати серед військовослужбовців армії РФ та невідповідність реальної ситуації в підрозділі та тієї, про яку розповідають в пропагандистських ЗМІ. Про це йдеться у перехопленій Головним управлінням розвідки МО України розмові, передають Патріоти України.
Так, окупант розповідає, як в окоп влучив снаряд ручного протитанкового гранатомету. Жодного російського солдата дістати звідси вже не змогли. "З РПГ там в***ли в них, в окоп, уламком, ну х*лі уламком потрапило і все...його х*лі витягнути не змогли, до нього пацани крокували 200 метрів не дійшли, по них міномети, там всяка х* йня починала працювати", - вословився окупант.
За його словами, солдати РФ "мали перебувати у теробороні". Їх же доправили на передову. "Наказ надходить все, х*ярте, пох*й, автомати в руки нах*й і пох*ярили, ні артилерії, ні танків...", - каже росіянин.
Він додав, що російське командування невпорядковано та непрофесійно керує армією. "Спочатку каже, що цього наказу не було, потім, каже, цей наказ, скасували нах*й, коротше смути сіють якісь", - додав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...