"Наши ребята вывезли хозяина этого дома, был богатый и против "республики": Найманець "ДНР" розповів про вбивства цивільних (відео)

Бути забезпеченою людиною та проти "русского мира" - це смертельно небезпечне поєднання на окупованих територіях.

Володимир Веселкин, глава військово-цивільної адміністрації Зайцевого, опублікував на своїй сторінці в Фейсбук відео, на якому представник незаконних збройних формувань зізнається в скоєних злочинах, повідомляють Патріоти України.

Член НЗФ показує будинок і розповідає, що господар був убитий в 2014 році за те, що був противником «ДНР». «Хозяин против "ДНР" был. Наши ребята его вывезли, он был богатый, "мурчал", и по сей день его не нашли. Пропал без вести. Но я знаю, это ребята наши, военные. Это с позиции ребята, Безлер был, вот они его вывезли. Домурчался, был против ополчения, против "ДНР", — заявив він.

Крім цього герой відео показує «другу лінію оборони», де він нібито брав участь в бойових діях на околицях Горлівки. «Вот он блиндаж родной. Он в натуре родной, ребята. Мы его строили и тут принимали бой. Вот она, вторая линия обороны. Вот тут у нас позиция, поэтому я обстрелянный с ног до головы», — похвалився член НЗФ.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...