"Нашим хлопцям дуже важко": РФ підганяє в Бахмут спеціальні підрозділи, які здатні чинити опір, - військовий

Росія підганяє в Бахмут спеціально підготовлені підрозділи регулярної армії РФ, які здатні чинити опір та дуже затято обороняють деякі ділянки. Про це сказав заступник командира тактичного підрозділу особливого призначення "Грім", снайпер з позивним "Дід" в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Дійсно вагнерівці мають частковий успіх у Бахмуті. Вони кожен день потроху просуваються вулиця за вулицею. Нашим хлопцям дуже важко, але цей локальний контрнаступ, який був зроблений 5-6 днів тому ми просунулись достатньо далеко", - сказав він. "На сьогодні, якщо дивитись від крайніх позицій, де ми знаходимось і інші підрозділи ЗСУ та останніх вулиць Бахмута, де є наші війська, приблизно два кілометри", - додав він.

При цьому військовий повідомив, що не потрібно недооцінювати ворога. Адже росіяни почали перекидати досить професійні підрозділи в Бахмут.

"Рашисти підганяють нові і нові частини регулярної армії РФ на підкріплення і серед них є толкові хлопці, або спеціально підготовлені підрозділи", - сказав він.

В якості приклади, "Дід" розказав, що за деякі важливі ділянки ворог бореться дуже затято: дві доби тримав стометрову галявину, щоб не допустити оточення. За його словами, перевага української армії у Бахмуті в тому, що вона дуже добре оснащена приладами та зброєю. Проте, його підрозділ збирає кошти на приціли, які були знищені в бою.

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...