Наскільки реальні погрози бойовиків "ДНР"-"ЛНР" щодо наступу: Військовий експерт прокоментував чутки

Михайло Жирохов впевнений, що самостійно найманці в принципі ні на що не здатні.

Михайло Жирохов. Фото: Укрінформ.

Бойовики насправді не збираються в наступ на підконтрольну територію України, а всі чутки про це є інформаційним шумом. Таку думку висловив військовий оглядач Михайло Жирохов, передають Патріоти України.

За словами фахівця, два окупаційних корпуси, що знаходяться в ОРДЛО - це не більше ніж ширма для регулярних російських військ. "Ніяких наступальних можливостей у них немає. Це просто "м'ясо". У них немає ні служби мобілізації, ні резервістів. Тобто весь їх наступальний порив скінчиться через 3-4 дні. Люди, які знаходяться зараз в ОРДЛО зі зброєю в руках - це маріонетки, які ні на що не впливають", - зазначив він.

Жирохов також додав, що в даний момент немає ніяких військових маркерів майбутнього наступу. "По-перше, Росії зараз невигідні якісь бойові дії. По-друге, для початку необхідно підвезти певну кількість боєприпасів, пально-мастильних матеріалів, провести ротацію, війська повинні висуватися на певні позиції. Не буває такого, як в радянських фільмах, де наступ починався після клацання пальців маршала Жукова. Наприклад, російське вторгнення в серпні 2014 року готувалося два місяці. А зараз навіть локальна операція відстежується. Буквально пару днів назад над Донбасом "висів" американський безпілотник. Якщо б були присутні передумови до наступу, ми б теж дізналися про те, що артилерія висувається на певні позиції", - додав він.

Джерело: Апостроф

Зовсім не сусіди: У Росії назвали "дружні держави"

вівторок, 16 серпень 2022, 13:00

До "великого" списку увійшли - Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія, Південно-Африканська Республіка.

У окупованому Донецьку на міні підірвалася російська пропагандистка з партії Лімонова (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 12:41

У вівторок, 16 серпня, у тимчасово підконтрольному РФ Донецьку одна з кремлівських пропагандистів підірвалася на міні. Про це з посиланням на місцевих окупантів повідомляє "Інтерфакс", передають Патріоти України. . За наявними даними, інцидент стався ...