Наслідки будуть дуже відчутні: Жданов пояснив, як надання Китаєм зброї Росії змінить ситуацію на фронті

Якщо Китай постачатиме зброю країні-агресорці Росії, це серйозно не вплине на перебіг війни в Україні, проте додасть українським військовим головного болю, адже доведеться активніше знищувати цю техніку на полі бою, передають Патріоти України.

Україна зможе активно протидіяти китайській військовій техніці на фронті, якщо партнери передадуть їй далекобійне озброєння. Про це розповів полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю Главреду.

"Постачання зброї з КНР до Росії серйозно вже не вплинуть (на ситуацію у війні – ред.). Однак це додасть нам головного болю, тому що з наслідками передачі зброї доведеться боротися вже на полі бою. Доведеться або знищувати склади, або відбивати удари російської артилерії. У цьому плані ситуація стане проблемою", – зазначає Жданов. Але це не буде проблемою, якщо Захід вчасно передасть Україні далекобійне озброєння, наголосив експерт.

"Наприклад, сьогодні РСЗВ HIMARS допомагає нам контролювати російський тил на відстані 50 кілометрів. У разі передачі ATACMS українська армія отримає можливість наносити удари на дальності 300 км. Артилерія противника не виживе за подібного вогневого ураження, причому враховуючи, що військовій техніці потрібен склад, який повинен бути якомога ближче до вогневої позиції. Причому техніка повинна знаходитися біля лінії фронту", – пояснив військовий експерт.

За його словами, в цілому постачання Росії китайської зброї не вплине на ситуацію на полі бою. Проте тоді війна затягнеться, вважає Жданов.

Планують витратити мільярди: В РФ будують масштабні холодильні комплекси для тіл знищених окупантів

середа, 31 травень 2023, 13:53

У Курську та Ростові-на-Дону росіяни будують масштабні комплекси для сортування, аналізу й зберігання тіл ліквідованого на війні проти України особового складу, інформують Патріоти України. Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони...

"Може розглядатися як законна військова мета": Медведєв почав погрожувати Великій Британії та назвав її "одвічним ворогом" Росії

середа, 31 травень 2023, 13:00

У середу, 31 травня, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв почав погрожувати Великій Британії через її допомогу Україні, передають Патріоти України. Російський політик згадав слова міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, яки...