"Наслідки є далекосяжними": Президент Гани розповів, як Африка постраждала через російсько-українську війну

Президент Гани Нана Акуфо-Аддо заявив, що блокада Росією Чорного моря призвела до значної нестачі продовольства та зростання цін у країнах Африки. Про це він сказав під час виступу на Глобальному саміті миру у Швейцарії, передають Патріоти України.

Нана Акуфо-Аддо зазначив, що російська агресія проти України становить порушення міжнародного права та має вплив на всі країни, зокрема африканські. «Наслідки російсько-української війни є далекосяжними, вони порушують глобальні ланцюги поставок, дестабілізують ринки, поглиблюють економічні складнощі для мільйонів людей. Африканський континент постраждав особливо», – сказав президент Гани.

За його словами, і до того вразливі економіки країн Африки після пандемії коронавірусу пережили додаткові обмеження через російсько-українську війну. Зокрема, блокада Росією Чорного моря призвела до значної нестачі продовольства, зростання цін та поширення продовольчої кризи в усіх країнах Африки.

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...