
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Крымский ветер.
Серія потужних вибухів лунала в Криму протягом всієї ночі, заявили очевидці. Головним об'єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі - одна з ключових електростанцій півострова.
"У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово зосталося без електропостачання... Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й тепер", - стверджує Развожаєв.
Масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС встановлюються.
Представник окупантів спробував заспокоїти місцеве населення, проте все ж закликав їх економити заряд телефонів.
Крім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція (РЛС) радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.



Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...