"Насправді кількість депутатів вдвічі збільшиться": Політолог розповів, що означає "скорочення" Київради (відео)

Законопроєкт не сприятиме жодним покращенням, а лише допоможе владі привласнити столичні ресурси.

Олександр Палій. Фото: Новинарня.

Законопроєкт № 2143-3 про столицю України - місто Київ, який нібито передбачає скорочення депутатів Київської міської ради, насправді збільшує їх кількість у два з половиною рази. Про це заявив політолог Олександр Палій, передають Патріоти України.

"У законі про столицю йдеться про скорочення депутатів Київради зі 120 до 80. Це дуже лицемірне скорочення, оскільки воно також передбачає по 20 депутатів у кожному з десяти районів Києва. Тобто, 200 депутатів додається до 80. Відповідно, замість 120 депутатів у нас буде 280. Кількість депутатів збільшиться у два з половиною рази. І при цьому нам будуть розповідати про те, що скоротили депутатів. Це ж цинізм вищої міри", - сказав експерт.

Палій також зауважив, що даний законопроєкт не сприятиме жодним покращенням, а лише допоможе владі привласнити столичні ресурси. "Ніякої мотивації, окрім як "роздеребанити" ресурси міста, у цьому законі немає. Адже не буде покращення самоврядування або чогось іншого. Просто влада на місцях розкраде ресурси Києва", - наголосив політолог.

Джерело: Прямий

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...