"Насправді в Кремлі вже називали ці цілі": Військовий експерт розповів, для чого Росія береже високоточні ракети "Кинджал"

Росіяни намагаються берегти свої якісні високоточні ракети "Кинджал", які майже взагалі неможливо перехопити. Військовий експерт Петро Черник пояснив, по чому російські окупанти могли б їх застосовувати, передають Патріоти України.

На думку експерта, ворог про свої цілі говорить прямо. Адже росіяни не одноразово заявляли про те, що вони готові завдавати ударів по центрах прийняття рішень. Далі ми маємо самі розуміти про що йде мова.

"На мій погляд, наша столиця залишається в найбільш загрозливому стані. А також усі без винятку адміністрації, які є на території України", – повідомив Петро Черник.

"Маю на увазі військово-цивільні адміністрації обласного значення. Зрештою не так важливо, які це будуть обʼєкти", – додав Черник.

За його словами, важливо те, що противник не зупиниться й Вінниця тому є прямим свідченням. "Коли вони не можуть вирішити свою проблематику на полі бою за простим принципом – нанести вогневе ураження армії, тоді вдаються до своєї старої, як світ, ще ординської тактики – терору та залякування місцевого населення", – підсумував експерт.

Джерело: 24 канал

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...