Настав момент істини - Зеленський зрозумів, що домовитися з Путіним не вийде, - Павло Казарін

Журналіст радить главі держави визначитися, яким він хоче запам'ятатися нащадкам: як президент, який чинив опір вторгненню, або як президент, який здав країну агресору.

Через рік перебування на посаді президента Володимир Зеленський мав уже зрозуміти, що «домовитися посередині» з Путіним не вийде. Від усвідомлення главою держави цієї істини залежить майбутнє і Зеленського, і України. Таку думку в інтерв'ю висловив відомий журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України.

Казарін порівняв Зеленського з недобросовісним продавцем, що обіцяє нездійсненне. «Запит на мир, безумовно, завжди буде стійким в нашій країні. Зеленський успішно експлуатував цю тему під час своєї передвиборної кампанії. Але він в цьому сенсі виступив в ролі недобросовісного продавця. Він продавав Україні те, що йому не належить. Ключі від миру на Донбасі не в руках Києва - вони в руках Москви», - пояснив журналіст.

Казарін нагадав Зеленському, що для Росії будь-які поступки з боку України будуть недостатніми, і згодні росіяни тільки на українську капітуляцію. Журналіст радить главі держави визначитися, яким він хоче запам'ятатися нащадкам: як президент, який чинив опір вторгненню, або як президент, який здав країну агресору.

Джерело: Факты

Не*** шастать: Латвія планує відмовитися від російської мови як другої іноземної у школах

понеділок, 22 квітень 2024, 8:22

У Латвії готуються ухвалити рішення про поступовий відхід від російської мови як другої іноземної в освітніх закладах. Про це пише Delfi, передають Патріоти України. Зазначається, що наразі російську мову викладають як другу іноземну майже в половині л...

Посол Данії уточнив, коли Україна отримає F-16, обіцяні королівським урядом

понеділок, 22 квітень 2024, 8:05

Україна точно отримає від Данії винищувачі F-16 уже влітку цього року. Про це заявив посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен в інтерв'ю Ми - Україна.