
Унаслідок удару російської армії по Тернополю у ніч проти вівторка, 26 листопада, є серйозні пошкодження. Енергетики працюватимуть протягом дня, аби відновити електропостачання. Про це заявив мер міста Сергій Надал у етері телеканалу Київ 24, передають Патріоти України.
Він заявив, що через обстріл у місті не працюють тролейбуси, тому була збільшена кількість автобусів, аби люди змогли дістатися роботи та навчальних закладів. Ведуча запитала у міського голови, чи є ситуація у місті найкритичнішою з початку великої війни, на що він відповів, що таких сильних пошкоджень у місті ще не було.
«Вона найгірша, ніж була у попередні періоди, але я думаю, що якщо буде йти робота так, як вона йде на цей час, зможемо все якомога швидше відновити й всі об'єкти інфраструктури будуть працювати», — наголосив міський голова. Надал також додав, що у місті відновлюють роботу пункти незламності.
Російська армія завдала удару по Тернополю у ніч проти 26 листопада, внаслідок чого було пошкоджено електромережу. Жертв унаслідок удару немає.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...