
Російські військові на Запорізькому напрямку показують, що вони ніби готуються до наступу. Насправді, у них там дуже небезпечна ситуація. Таку думку озвучив "24 каналу" розповів генерал-лейтенант ЗСУ у відставці та військовий експерт Ігор Романенко, передають Патріоти України.
Він пояснив, що спочатку російські злочинці відправили 3 своїх танки з 30 військовими, а потім 5 бойових машин піхоти з відповідною кількістю особового складу. Обидві атаки завершилися провалом зі знищенням їхньої військової техніки та живої сили.
"Можливо це такий випадок, що росіяни намагаються показувати на Запоріжжі, тому що там для них дуже небезпечно. Якщо пробити їхню оборону й вийти на Мелітополь і Бердянськ", – сказав експерт. Романенко підкреслив, що треба чітко розділяти спроби росіян показати, концентрацію сил, як-от вони роблять в Білорусі та коли дійсно збираються відповідні сили.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...