Наступ чи ілюзія: Генерал-лейтенант розповів, що росіяни насправді задумали на Запорізькому напрямку

Російські військові на Запорізькому напрямку показують, що вони ніби готуються до наступу. Насправді, у них там дуже небезпечна ситуація. Таку думку озвучив "24 каналу" розповів генерал-лейтенант ЗСУ у відставці та військовий експерт Ігор Романенко, передають Патріоти України.

Він пояснив, що спочатку російські злочинці відправили 3 своїх танки з 30 військовими, а потім 5 бойових машин піхоти з відповідною кількістю особового складу. Обидві атаки завершилися провалом зі знищенням їхньої військової техніки та живої сили.

"Можливо це такий випадок, що росіяни намагаються показувати на Запоріжжі, тому що там для них дуже небезпечно. Якщо пробити їхню оборону й вийти на Мелітополь і Бердянськ", – сказав експерт. Романенко підкреслив, що треба чітко розділяти спроби росіян показати, концентрацію сил, як-от вони роблять в Білорусі та коли дійсно збираються відповідні сили.

"Не здатися, а припинити авантюру": На росТБ заговорили про "вигоди" від завершення війни проти України (відео)

середа, 29 березень 2023, 16:30

У Росії почали відкрито обговорювати вигоди від завершення спровокованої Кремлем війни проти України. Головний аргумент зводиться до того, що у Заходу можливостей продовжувати війну більше, аніж у Росії. Про це російський політолог і експерт у галузі р...

ЗСУ на повну готуються до контрнаступу: На вихідних в Україну прибули "десятки" танків Leopard 2 і БМП Marder

середа, 29 березень 2023, 15:44

Минулими вихідними в Україну прибули "десятки" німецьких танків Leopard 2 і бойових машин піхоти Marder. Про це з посиланням на свої джерела пише німецьке видання Bild. . За даними журналістів, мова йде про поставку "до 21" танка Leopard 2 в передтопов...