Наступ на Авдіївку: Путін сподівається на танки-камікадзе, - BILD

Днями російським військам вперше вдалося проникнути на танку до промислової зони українського міста Авдіївка. Саме на танки-камікадзе покладається президент РФ Володимир Путін. Думку про це висловив військовий оглядач BILD Юліан Репке, передають Патріоти України.

Зазначається. що українські військові атакували танк за допомогою безпілотника. "Після удару танк спалахнув, проте екіпаж спершу не покинув його, спробувавши зрозуміти, звідки прилетів безпілотник. Незабаром російським військовим довелося вибратися з танка, після чого машина, що горіла, вибухнула", - мовиться в повідомленні.

З огляду на те, що російським військам не вдається взяти Авдіївку, вони роблять ставку на нову тактику і відправляють на позиції ЗСУ танки-камікадзе. Згідно з цією ідеєю, машина з двома тоннами вибухівки має під'їхати до українських позицій та вибухнути.

Поки що така тактика не працює, тому що українська армія створила великі мінні поля. Дистанційно керовані російські бронетранспортери, начинені вибухівкою, підриваються на мінах.

Помітно активізувалися: Гуменюк розповіла, чим росіяни компенсують нещодавну втрату авіації

вівторок, 5 березень 2024, 14:44

Російські окупанти намагаються компенсувати нещодавну втрату 13 бортів авіації збільшенням активності дронів. Крім того, літаки, які слугують для скидання КАБів на півдні, також займаються збором інформації, але не так ефективно, як А-50, передають Па...

Спроба уникнути паніки: У Росії приховали статистику соцвиплат, щоб не вирахували їхні втрати у війні

вівторок, 5 березень 2024, 14:30

Російський уряд приховав дані про отримувачів послуг соціальної підтримки у 2022 році, щоб приховати втрати, які російські війська зазнали в перший рік війни в Україні, передають Патріоти України. Джерело: Інститут вивчення війни (ISW). Деталі: Російс...