Наступ РФ на Донбас втратив імпульс, Путін залишився без третини наземних сил, - розвідка Британії

Після початку широкомасштабного вторгнення Росія втратила в Україні третину зі своїх наземних бойових сил. Падає не лише кількість, а й ефективність і моральний дух солдатів ЗС РФ, а на Донбасі спостерігається велике "відставання від графіка", передають Патріоти України.

Такими даними розвідників публічно поділилося Міністерство оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Інформація була опублікована на Twitter-сторінці пресслужби в неділю, 15 травня.

У своїй щоденній доповіді відомство повідомило, що російський наступ на Донбасі "втратив імпульс". "Незважаючи на дрібні початкові досягнення, Росія не змогла досягти значних територіальних вигод за останній місяць, одночасно зазнаючи великих втрат", – йдеться в тексті.

У британській розвідці припустили, що ситуація погіршуватиметься для РФ втратою ще й таких критичних факторів, як мостове обладнання, розвідувальні безпілотники, можливостей розвідки та спостереження.

Так, обладнання окупантів для переправ не вистачало протягом усієї війни, що уповільнювало наступ та обмежувало маневри путінської армії.

А російські безпілотники, життєво важливі для тактичної поінформованості й наведення артилерії, вразливі під прицілом ППО України. Розвідники вказали, що зниження здібностей ЗС РФ продовжуватиме гальмувати їхній наступ в Україні.


Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...